چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 23:49
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

رخداد آذري شد

 

 

هفتادو نهمين شماره از نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي؛ ضميمه خبري ماهنامه بشري، با عنوان رخداد ويژه آذر جاري، از سوي اين سازمان منتشر شد.

به گزارش روابط  عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در ديباچه اين نشريه داخلي مي خوانيم:

«ماهنامه رخداد به عنوان نشريه خبري سازمان تبليغات اسلامي تلاش دارد تا در كنار سايت اطلاع رساي سازمان كه همه روزه و همه ساعته در حال درج به روز اخبار است وظيفه ويژه و متفاوت خود را به انجام برساند. استفاده از قابليت هاي نشريات مكتوب يعني مخاطبان خاص،‌آرشيو بندي متفاوت، توزيع هدفمند و ... در كنار انتخاب و بسته بندي خاصي كه براي درج مهمترين و شاخص ترين اخبار سازمان صورت مي گيرد، اين نشريه را به عنوان سلسله اسنادي مكتوب و دقيق در شناسايي اهداف، برنامه ها، موضوعات و شيوه هاي اجرايي فعاليت هاي اصلي ترين مركز تبليغات ديني كشور در حال و آينده ماندگار خواهد بود.»

نگاه ماه اين شماره به گفت و گو با معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي و گزارشي از عملكرد معاونت امور مجلس و استان ها اختصاص يافته و در ويژه هاي ماه رخداد به اختتاميه هفتمين سوگواره هنر عاشورايي، گزارش هاي مراسم اختتاميه جلال از نورالدين پسر ايران و شرح اسم، نخستين كنگره شعر آييني (شفق)، مراسم رونمايي انيميشن تاريخ از اين ور و نخستين همايش ملي شبيه پژوهي پرداخته شده است.

اين شماره در تازه ترين شماره خود به ارائه اخبار از فعاليت و عملكردهاي بيست و شش استان كشور پرداخته است.

گفتني است، هفتادو نهمين شماره از نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي؛ ضميمه خبري ماهنامه بشري، با عنوان رخداد از سوي اين سازمان منتشر شده است.

 

سه‌شنبه 19 دی 1391 - 12:53


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری