پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 0:54
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

بابك راكخواه

 

انتشار هفتاد و هشتمين نشريه رخداد

 

هفتاد و هشتمين شماره از ضميمه خبري ماهنامه بشري، نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي با عنوان رخداد ويژه آبان 1391 با 26 پرونده استاني و گزارش جامعي از فعاليت‌ها و عملكرد معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان، منتشر شد.

 به‌گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين ضميمه ماهنامه بشري به انعكاس اخبار ارسال شده از سوي دفاتر استاني سازمان تبليغات اسلامي و معاونت‌هاي مختلف سازمان و موسسات وابسته مي‌پردازد.

در بخش ديباچه اين شماره از نشريه رخداد مطلبي با عنوان «عاشورا و تكاليف فراموش شده ما» آمده كه در آن به بررسي حادثه عظيم عاشورا و پيامد‌هاي آن پرداخته است.

از جمله اخبار مهم داخلي اين شماره از رخداد مي‌توان به گزارشي جامع از فعاليت‌ها و عملكرد معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان در دهه 90 و گفتگو با حجت‌الاسلام سيد جواد موسوي هوايي معاون آموزشي و پژوهشي سازمان، گزارشي از سومين جشنواره بين‌المللي باران غدير و 26 پرونده استاني اشاره كرد.

گفتني است، «رخداد» ضميمه خبري ماهنامه بشري؛ از سال 84 با هدف ارائه مطلوب‌تر اخبار و گزارشات سازمان، به سردبيري عباس لهراسبي، دبير تحريريه‌‌اي عليرضا قرايي و به‌همت روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي منتشر مي‌شود.

 

چهارشنبه 22 آذر 1391 - 13:32


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری

 

از اين نويسنده يا گزارشگر