شنبه 17 خرداد 1399 - 11:30
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

«مهر» اقتضائات سني‌ کودکان و نوجوان را بررسي مي‌کند

 

  

«اقتضائات سني‌کودکان» جديدترين شماره دو هفته نامه «مهر» است که با موضوع بررسي سني کودکان و نوجوانان در ايران توسط منتشر شده است.

به گزارش پايگاه خبري سوره مهر، در اين شماره، لاله جعفري؛ نويسنده کودک فرآيند ديجيتاليزم را در دنياي کنوني کودک مورد بررسي قرار داده است، بررسي روانکاوانه دنياي کودکان در گفت‌وگويي با کمال شفيعي؛ مسئول امور ادبي استان‌ها مرکز آفرينش‌هاي ادبي حوزه هنري مورد گفت وگو واقع شده است. فرهاد حسن زاده؛ نويسنده کودک در يادداشتي خلاقيت درباره کتاب‌هاي کودک و نوجوان را مورد بررسي قرار داده است.

در ادامه اين نشريه، در گزارشي پنج دهه کتاب‌هاي کودک ونوجوان مورد بررسي قرار گرفته؛ همچنين نويسندگان شهير اين حوزه، بيوگرافي از آنان براي خوانندگان آمده است.

بررسي گروه‌هاي سني کودک و نوجوان در گفتگو با فرانک اميري؛ پژوهشگر و روانشناس کودک مورد تحليل واقع شده است. همچنين در يادداشتي گروه‌هاي سني در خارج از ايران مورد کنکاش واقع شده است.

در صفحات پاياني نشريه تازه‌هاي عاشورايي سوره مهر معرفي شده است. اسدالله بقايي؛ استاد دانشگاه و يادداشت‌ نويس صفحه پاياني مجله «مهر» در نوشتاري سفر خود به کربلاي معلا را به تصوير کشيده است.

گفتني است دوهفته نامه تخصصي کتاب «مهر» زير نظر روابط عمومي سوره مهر منتشر مي‌شود.

 

 

يكشنبه 19 آذر 1391 - 9:9


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری