يكشنبه 11 خرداد 1399 - 0:51
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

مهارت خوردن و آشاميدن

 

مهارت خوردن و آشاميدن

نويسنده: حامد وحيدي

شمارگان: 3000 نسخه

قيمت: 12000 ريال

انتشارات: چاپ و نشر بين الملل

مجموعه مهارت­هاي زندگي، شامل 24 جلد کتاب در موضوعات مختلف به اين مسئله پرداخته است. از ويژگي­هاي اين مجموعه رويکرد کاملاً ديني به مهارت­هاي زندگي است. بهره گيري از آيات و روايات و استخراج مهارت­هاي زندگي از سيره معصومان بر جذابيت محتوايي اين کتاب­ها افزوده است.

در مجموعه مهارت نيک زيستن کتاب­هاي مهارت شاد زيستن و لذت بردن، مهارت پاکيزه زيستن، مهارت انتخاب لباس و پوشش، مهارت خوردن و آشاميدن، مهارت خوابيدن و بيدار شدن، مهارت رفتن به سفر و مهارت مسکن گزيدن و انتخاب خانه به چشم مي­خورد.

اين نوشتار بر آن است که با بهره گيري از آگاه­ترين منبع درباره دنياي پيچيده انسان و روابط حاکم بر آن، شيوه صحيح خوردن و آشاميدن را به دست آورد. دستورها و سفارش­ها و عملکردهاي معصومان (ع) که به اذن خداوند بر دنياي پيچيده انسان آگاهي دارند، راهگشاي ما در اين مسير است. آنچه در اين نوشتار مرور مي­کنيد کاملاً برگرفته از احاديث معصومان (ع) است.

اين کتاب در دو فصل تدوين شده است.

در فصل اول پيرامون چگونه بخوريم، وعده­هاي غذايي، مقدار خوردن غذا در هر وعده، آداب سفره، آداب خوردن غذا، چه بخوريم؟، گوشت، چربي­ها، لبنيات، حبوبات، سبزيجات، ميوه­ها بحث و بررسي مي­شود و در فصل دوم نيز درباره موضوعات آشاميدن، طعم زندگي، توصيه­هاي قانوني نوشيدن آب، براي نوشيدن آب چه نکاتي را بايد رعايت کرد؟، آب با آب فرق دارد، چه آب­هايي براي خوردن مناسب است؟ و چه آب­هايي را نبايد نوشيد بيشتر خواهيم خواند.

کتاب مهارت خوردن و آشاميدن نوشته حامد وحيدي با شمارگان 3000 نسخه و قيمت 12000 ريال از سوي انتشارات چاپ و نشر بين الملل منتشر شده است.

 

دوشنبه 29 آبان 1391 - 9:34


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری