يكشنبه 17 اسفند 1399 - 19:27
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

اميد زماني

 

بهائيت

 

بهائيت

نويسنده: س. ح. م لردگاني

شمارگان: 3000 نسخه

قيمت: 16000 ريال

انتشارات: چاپ و نشر بين الملل

«بر انسان­هاي آگاه و بصير پوشيده نيست که دولت­هاي استعمارگر براي حفظ و نگهداري قدرت و حکومت خود در ميان ساير ملت­ها پيوسته به انواع فتنه­ها و دسيسه­هاي خائنانه توسل مي­جويند تا ملت­هاي آزادي خواه و بزرگ را به کلي از هستي و شخصيت ساقط کنند و روحيه­ي استقلال طلبي را در آنها ضعيف نمايند و نسل جوان و نوجوان را دچار انحرافات فکري و عقيدتي نمايند.»

اين کتاب نيز کوشش بر آگاهي بخشي به نوجوانان و جوانان در ارتباط با انحرافات فکري و عقيدتي با محوريت بهائيت را دارد.

کتاب «بهائيت» در چهار فصل به ترتيب با عناوين پيشينه بهائيت، عقايد بهائيت، رابطه بهائيت با استعمار، تبليغ و شيوه­هاي تبليغي بهائيت تدوين شده است.

در فصل اول پيرامون پيشينه بهائيت موضوعاتي همچون، پيدايش بابيه، سرگذشت سيدعلي محمد باب پس از دعوي بابيت، ماجراي مسجد وکيل شيراز، ماجراي توبه مجدد باب، تاريخچه فرقه بهائيت، زندگي حسنعلي نوري، گرايش حسنعلي نوري به باب، اختلاف بر سر جانشيني باب، مرگ بهاءا.. و تشديد اختلافات و اختلاف بعد از اختلاف، را از نظر مي­گذرانيم.

عقيده بابيان و بهائيان درباره توحيد، عقيده بابيان و بهائيان درباره نبوت، ادعاي نبوت در آيين باب و بهاء، برخي احکام بابيت و بهائيت و روسيه، بهائيت و انگليس، بهائيت و آمريکا، بهائيت و اسرائيل، مدارک ارتباط بهائيت با اسرائيل در زمان شوقي افندي، علل حمايت شوقي افندي از تشکيل رژيم صهيونيستي و علل حمايت اسرائيل از بهائيت سخن به ميان آمده است.

عناوين فصل چهارم نيز به شرح ذيل است:

جايگاه تبليغ در بهائيت، اصول و شيوه­هاي تبليغ در بهائيت، تبليغ فردي، تبليغ گروهي، برخي از شيوه­هاي تبليغي بهائيان، ابزارهاي تبليغي بهائيت.

 سومين جلد از مجموعه بيراهه در خصوص پرسش و پاسخ­هاي دانش آموزي پيرامون بهائيت با شمارگان 3000 نسخه

قيمت 16000 ريال از سوي انتشارات چاپ و نشر بين الملل منتشر شد.

 

يكشنبه 23 مهر 1391 - 12:37


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری