چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 4:16
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

زينب احمدي

 

مهارت انتخاب لباس و پوشش

 

مهارت انتخاب لباس و پوشش

نويسنده: حميدرضا وحيدي

شمارگان: 3000 نسخه

قيمت: 12000 ريال

انتشارات: چاپ و نشر بين الملل

مجموعه مهارت­هاي زندگي، شامل 24 جلد کتاب در موضوعات مختلف به اين مسئله پرداخته است. از ويژگي­هاي اين مجموعه رويکرد کاملاً ديني به مهارت­هاي زندگي است. بهره گيري از آيات و روايات و استخراج مهارت­هاي زندگي از سيره معصومان بر جذابيت محتوايي اين کتاب­ها افزوده است.

اين کتاب سعي کرده با استفاده از آيات قرآن کريم و روايات معصومان (ع) به سوال­هايي همچون چه بپوشيم، چگونه بپوشيم و کجا چه بپوشيم پاسخ بدهد.

براي اين مهم کتاب مراه اکمال مبناي اصلي اين نوشته قرار گرفت اما در اين ميان به کتاب­هاي اصلي­تر يعني اصول کافي، تهذيب، استبصار، مکارم الاخلاق، وسائل الشيعه، بحارالانوار و . . . به تفصيل مراجعه و براي تکميل مطالب، از اين کتاب­ها نيز استفاده شد.

اين کتاب در دو فصل تدوين شده است.

فصل اول لباس نام دارد که موضوعاتي همچون کيفيت، جنس، رنگ، اندازه، دوخت، آراستگي لباس و آداب پوشيدن لباس، لباس در جامعه و هديه دادن لباس را در برمي­گيرد.

فصل دوم هم با نام حجاب، درباره پوشش، مسئله­اي فطري، تفاوت حجاب و پوشش، حجاب شرعي مردان، حجاب شرعي زنان، چرايي حجاب، آثار و برکات حجاب بحث و بررسي مي­کند.

گفتني است، کتاب مهارت انتخاب لباس و پوشش نوشته حميدرضا وحيدي با شمارگان 3000 نسخه و قيمت 12 هزار ريال از سوي انتشارات چاپ و نشر بين الملل منتشر و راهي بازار نشر شده است.

 

 

چهارشنبه 19 مهر 1391 - 8:59


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری