سه‌شنبه 19 اسفند 1399 - 10:59
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

انتشار همزمان دو شماره از رخداد

 

هفتادو پنجمين و هفتاد و ششمين شماره از ضميمه خبري ماهنامه بشري«رخداد» سازمان تبليغات اسلامي ويژه مرداد و شهريور جاري، از سوي اين سازمان، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين شماره از نشريه رخداد با پاسخگوي اول سازمان معارف اسلامي، سيد محمدصادق سيفي؛ گفتگو كرده است كه در بخشي از آن مي خوانيم:

«يكي از اموري كه در اين سازمان در دوره خدمت رساني حقير پيگيري شد اين بود كه ما مبدا و مسير و مقصد را تعيين كنيم و اگر كه روشن هست و مي دانيم بازنگري كنيم و مراتب توجه و ايمان خود را به اين مبدا و مسير و مقصد بازشناسي و افزايش دهيم. ابزارهاي آن يك سري مستلزم توليد اسناد بالا دستي و برنامه ريزي هاي زيرساختي است. بيشتر عمر اداري ما در اين سه سال و نيم كه بنده توفيق خدمت رساني داشتم صرف راه اندازي كارهاي زيرساختي و برنامه ريزي هاي زيربنايي و اسناد بالا دستي شد.»

در ديباچه اين نشريه با عنوان نقص در اطلاع رساني و نقش روابط عمومي ها، مي خوانيم:

«روابط عمومي و شوراي اطلاع رساني در قواي سه گانه و وزارتخانه ها، مراكزي هستند كه اساسا بايد قادر باشند حتي رسانه ها را اگر نگوييم كه در اختيار بگيرند- اما حداقل هدايت كنند و آن چه كه به پيشرفت سازمان كمك مي كند را در اختيار آن ها قرار دهند و آن قدر بمباران اطلاعاتي بكنند كه رسانه ها امكان و فرصت حاشيه پردازي نداشته باشند و اين وظيفه خطير همان چيزي است كه امروز حداقل ما شاهد و نمونه اي شاخص نداريم.»

گفتگو با عبدالامير گيلك، ‌معاون پژوهشي و برنامه ريزي سازمان معارف اسلامي،‌ گزارش رونمايي كتاب شرح اسم، دختر شينا روايت دفاع از منظر خانه است و پرونده اخبار ماهانه 26 استان، از ديگر مطالب مندرج در اين نشريه است.

گفتني است، هفتادو پنجمين و هفتاد و ششمين شماره از ضميمه خبري ماهنامه بشري«رخداد» سازمان تبليغات اسلامي، از سوي روابط عمومي  اين سازمان، منتشر شده است.

 

 

چهارشنبه 5 مهر 1391 - 11:59


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری