شنبه 9 اسفند 1399 - 10:32
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

آرش كماندار وارد بازار شد

 

بازي رايانه اي «آرش كماندار» با سبك اكشن از سوي موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان و با همكاري نشر الكترونيك ايران، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، آرش كماندار يك بازي ماجرايي و معمايي براي رده سني كودكان مي باشد كه با بهره گيري از نرم افزارها و دانش روز دنيا سعي در ايجاد فضايي شاد براي كودكان براي بيان داستان بازي و افزايش توانايي هاي خلاقانه آنها دارد.

داستان بازي بدين قرار است كه آرش كودك بازيگوشي است كه در يك دهكده زيبا زندگي مي كند. زندگي در اين دهكده زيبا به آرامي جريان دارد تا زماني كه يك روز صبح خيلي زود سربازان دشمن به دهكده حمله كرده و وارد ده مي شوند.

با ورود دشمن به دهكده زندگي آرام اهالي ده از بين رفته و مردم گروه گروه از محل زندگي خود  فرار مي كنند. پس از مدتي فضاي زيباي دهكده تبديل به محيطي بي روح و ساكت مي شود.

در اين ميان آرش كه در تپه هاي اطراف ده مشغول بازي و مراقبت از گله بزهاي دهكده مي باشد به دهكده باز مي گردد و با مشاهده غارت دهكده توسط سربازان دشمن و ويراني هايي كه در ده به وجود آورده اند تصميم مي گيرد آنها را از ده بيرون كند. براي اين منظور آرش بايد با ايجاد دردسر براي سربازان دشمن آنها را از ميان بردارد.

در اين ميان ابزار اصلي آرش علاوه بر تير و كمان، بز بازيگوشي است كه همراه آرش است همچنين آرش مي تواند با استفاده از ابزار آلاتي كه در دهكده وجود دارد تله هاي مختلفي براي از بين بردن سربازان دشمن ايجاد كند.

از ويژگي هاي اصلي بازي مي توان به فضا سازي خلاقانه و زيباي بصري به همراه خلق موقعيت هاي ديدني براي مخاطبان بازي ارايه مي شود.

اين بازي براي فعال شدن نياز به حافظه ram:1gb ، cpu:2.0ghz،  hdd: 3000mbو  vga: cerforce 7400دارد.

گفتني است، بازي رايانه اي «آرش كماندار» با سبك اكشن از سوي موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان و با همكاري نشر الكترونيك ايران، منتشر شده است.

 

 

 

دوشنبه 3 مهر 1391 - 11:34


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری