شنبه 10 خرداد 1399 - 3:5
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

اميد زماني

 

دوازدهمين نشريه كودك و نوجوان منتشر شد

 


دوازدهمين شماره از ضميمه كودك و نوجوان ماهنامه بشري، نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي ويژه تابستان 1391 منتشر شد.

به‌گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين ضميمه ماهنامه بشري به ارايه مطالب مفيد، جذاب و سرگرم‌ كننده براي دو گروه سني كودك و نوجوان مي‌پردازد.


در اين شماره از نشريه كودك و نوجوان بشري در مطلبي با عنوان ماهي به سادگي خرما، به قلم سردبير آمده است: جهان يك دايره است. زيبايي در سادگي است. ماه رمضان، ماه ساده كردن چيزهاست. ماهي است كه مي‌آيد تا همه چيز را از شلوغي در بياورد، بتكاند، خانه تكاني كند و رفت و روب كند. چيزهاي اضافه را دور بياندازد. مي‌شود در اين ماه راحت تر، فكر‌هاي جاگير را گوله كرد و آن ور پرت كرد. ماهي با طعم سادگي خرما. در اين ماه حتي فكر‌هايمان ساده مي‌شود و به سمت خواب‌هاي ارام تر و بيداري‌هاي ساده تر پيش مي‌رويم.


همچنين، در اين نشريه مطالبي با عنوان دلتنگي، ابن سينا، اگر خوب بخواني، خوب مي‌نويسي، حرف‌هاي خودماني، فرش حصيري، ورزش و سفر را دوست دارم، دوستي با فرشته، نخودي بخنديم، فكر كن، بگو، خوان سوم، بازي كوهنورد را داريد؟، رمضان به روايت خنده، هسته‌هاي خرما، غنيمتي به نام وقت و... آمده است.


گفتني است، نشريه كودك و نوجوان از سال 87 با هدف به سردبيري عباس لهراسبي، دبير تحريريه‌‌اي عليرضا قرايي و به‌همت روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي منتشر مي‌شود.

 

شنبه 28 مرداد 1391 - 13:46


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری