دوشنبه 18 اسفند 1399 - 10:10
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

رخداد از سوره مهر مي گويد

 

نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي با عنوان رخداد ضميمه خبري ماهنامه بشري ويژه تير جاري از سوي انتشارات سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در ديباچه اين نشريه پيرامون ماه رمضان، مي خوانيم:

در پرتوشناسايي موقعيت و شناخت جايگاه ماه خداست كه انسان مومن هنگام حلول و تشريف فرمايي آن مي تواند استقبال شايسته از آن به عمل آورد. در حقيقت با اين شناسايي و شناخت راه چگونگي برخورد با اين ماه و نوع رفتار با آن هموار مي شود. در اين باره اين گزارش انس ابن مالك شنيدني است:هنگامي كه ماه رمضان فرا مي رسيد پيامبر مي فرمود: منزه است خدا، بنگريد كه به استقبال چه مي رويد و چه به شما روي مي آورد و اين جمله را سه بار تكرار فرمود. در سايه اين شناخت و شناسايي است كه نقش بي بديل تاثير شگرف و آثار و فوايد ارجمند آن هويدا مي شود و تلاش و تقلاي انسان مومن براي شرفيابي به محضر آن رعايت وظايف و آداب بهرمندي از بركات و كوشش براي نگهداري و از دست نرفتن لحظات و ساعت آن را بر مي انگيزد.

در بخش گفت و گوي اين نشريه با محمد حمزه زاده، مديرعامل انتشارات سوره مهر؛ مصاحبه شده است و بخش گزارش نيز به معرفي اين انتشارات پرداخته است.

 در بخشي از اين گفت و گو آمده است:

شايد افزايش دو برابري فروش كتاب هاي ما در سه ماهه اول سال جاري نسبت به سال گذشته هم مربوط به همين موضوع باشد كه ما قيمت ها را افزايش نداديم و افزايش تيراژ فروش در مجموع داشتيم و از اين طريق بالا بردن ميزان فروش و كم كردن حاشيه سود توانستيم به نوعي قيمت كتاب ها را كنترل كنيم. برخي كتاب هايي كه ما در حال حاضر وارد بازار مي كنيم بين 20تا 30درصد زير قيمت كتاب هاي مشابه بازار است.

گفتني است، نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي با عنوان رخداد ضميمه خبري ماهنامه بشري ويژه تير جاري از سوي انتشارات سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شده است.

 

چهارشنبه 25 مرداد 1391 - 9:59


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری