شنبه 17 خرداد 1399 - 15:17
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

عزم و جزم سوره مهر در مهر 141

 

صدوچهلمين شماره از نشريه تخصصي كتاب انتشارات سوره مهر ويژه ارديبهشت 1391، در سه بخش گزارش، گفت و گو و نقد و نظر، از سوي انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در روي صفحه اين شماره از «مهر» مطلبي پيرامون بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران، با عنوان «عزم جزم سوره مهر» آمده است. در اين باره مي خوانيم:

«انتشارات سوره مهر امسال با 700 عنوان كتاب، كه بيش از 150 عنوان آن چاپ اولي هستند، كماكان  بالاترين تعداد كتاب هاي عرضه شده را در ميان ناشران كشور دارد. برگزاري نشست هاي  مختلف  تخصصي و خبري در غرفه سوره مهر و انتشار روزانه نشريه «مهر» ويژه نمايشگاه كتاب، كه بازتاب دهنده  رخدادهاي نمايشگاه خواهد بود، از ديگر  فعاليت هاي سوره مهر در اين ايام است. اما برنامه ويژه اي كه قرار است در اين ايام اجرايي شود، رونمايي از سامانه اختصاصي عرضه محتواي ديجيتال  سوره مهر الكترونيك است. اين سامانه قابليت عرضه محتواي تمامي كتاب هاي انتشارات سوره مهر را به صورت الكترونيكي و بر روي بستر موردنظر مخاطب دارد. مخاطبان انتشارات با بهره گيري از اين سامانه قادر خواهند بود با پرداخت بهايي بسيار كمتر از قيمت پشت جلد  كتاب به محتواي ديجيتال آن برروي تفلن همراه / تبلت خود به صورت يكپارچه دسترسي داشته باشند.»

در گزارش هاي اين شماره عناوين »پنج اثر ياحسيني در نمايشگاه، اين قصه تكراري، باشگاه مجازي و روايت سه چراغ» را مي خوانيم.

پال اسپراكمن، علي الله سليمي از شخصيت هاي ادبي به شمار مي روند كه در بخش گفت و گو پاي صحبت آن ها نشسته است.

در بخش نقد و نظر هم كتاب «باد برگ ها را سمت دره ها مي برد» مورد نقد و بررسي گرفته است. اين نقد را مي توانيد با عنوان «از غازهاي وحشي بپرس» در اين شماره از مهر بخوانيد.

گفتني است،

صدوچهلمين شماره از نشريه تخصصي كتاب انتشارات سوره مهر ويژه ارديبهشت 1391، در سه بخش گزارش، گفت و گو و نقد و نظر، از سوي انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شده است.

 

 

 

سه‌شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 14:34


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری