يكشنبه 22 تير 1399 - 16:14
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

يادداشت

 

حجت‌الاسلام مسعود صفي ياري
مديركل تبليغات اسلامي استان كردستان

 

انقلاب اسلامي ايران استمرار انقلاب رسول‌الله(ص) و زمينه ساز ظهور بقيه الله(عج)

 

 اسلام منادي وحدت و پيامبر رحمت(ص) محور انسجام و همدلي بين نه تنها مسلمانان كه تمامي انسان‌ها است. پيامبر(ص)رحمت للعالمين است و پيام آور مهر و مودت و آيات نوراني قرآن كريم كه به عنوان بزرگ ترين معجزه از سوي خدا بر پيامبرش نازل شد. قانون اساسي و منشور جهاني و ابدي اعتصام بحبل الله و پرهيز از تفرق و جدايي است و پيامبر(ص) و اهل بيت مطهرش با تكيه بر آموزه‌هاي قرآني و برخورداري از مكارم اخلاقي تمام همت و تلاش خويش را براي تشكيل امت واحده و يكپارچگي امت اسلامي بكاربردند كه در اين ميان نقش امام صادق(ع) در تحقق اين آرمان الهي بي بديل و بسيار موثر است.

در عصر حاضر نيز امام  خميني(ره) به عنوان شاگرد مكتب رسول‌الله(ص) و امام صادق(ع) با بنيان نهادن انقلاب عظيم و جهاني كه در 22 بهمن سال 57 به ثمر نشست بارديگر پرچم وحدت مسلمين و تقريب مذاهب را برافراشته كرد و جهان اسلام را به وحدت و همدلي حول قرآن، سنت و عترت فراخواند. قيام روح الله كه استمرار انقلاب اسلامي رسول الله(ص) و زمينه ساز ظهور بقيه الله است آنچنان توفنده و كوبنده پيش رفت كه نه تنها دودمان ظلم و ستم پادشاهي در ايران را به هم ريخت  كه زمينه ساز بيداري جهان اسلامي را فراهم كرد.

امروز پس از 33 سال از پيروزي انقلاب اسلامي شكوهمند اسلامي بارقه‌هاي اميد و نشانه‌هاي تجديد حيات اسلام و بازگشت مسلمين به عظمت و شكوه گذشته بسيار روشن و هويدا شده است.

امروز به بركت انقلاب شكوهمند اسلامي و فجر نوراني انقلاب مسلمانان جهان توطئه‌‌هاي تفرقه‌افكنانه دشمن را شناخته و به نيات پليد آنان در ايجاد شكاف و جدايي در صفوف مسلمانان و بهره‌گيري خود از اين شكاف پي برده‌اند.

مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي) به عنوان سكاندار هوشمند كشتي اسلام در ميان درياي متلاطم و طوفان‌هاي سهمگين كفر و نفاق همچنان سرافراز و سربلند هدايت امت اسلام را بردوش دارد و تا تحقق كامل اهداف متعالي اسلام و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي جهاني پيش مي‌رود تا انشالله پرچم انقلاب اسلامي به دست صاحب اصلي آن يعني بقيه الله الاعظم حجت ابن الحسن(عج) سپرده شود و در اين ميان همه مسلمانان تكليف دارند تمام همت و تلاش خود را مصروف اين مهم بگردانند و با بصيرت تمام و معرفت همه جانبه ضمن حفظ وحدت وهمدلي توطئه‌هاي دشمن را خنثي وشر آنان را به خودشان بازگردانند.

 

 

 

 

چهارشنبه 19 بهمن 1390 - 14:16


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری