جمعه 9 خرداد 1399 - 12:10
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

خبرنامه اميركبير به پاييز رسيد

 

بيست و هفتمين شماره از خبرنامه داخلي اميركبير ويژه پاييز جاري از سوي انتشارات اميركبير وابسته به سازمان تبليعات اسلامي، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين شماره از خبرنامه خبر همكاري انتشارات وچه روسيه  را با اميركبير مي خوانيم. در بخشي از اين خبر آمده است:

«سرگئي نيكلايويچ ديمتريف، با تصريح بر موفقيت آميز بودن همكاريهاي گذشته و استقبال مخاطبان روسي از كتاب هاي اميركبير، بر ضرورت ترجمه آثار فارسي به زبان روسي تاكيد كرد و گفت: آثاري كه ما حق تاليف آنها را از اميركبير خريده و در روسيه ترجمه كرده ايم، با استقبال خوبي مواجه شده و ما قصد داريم ساير آثار انتشارات اميركبير كه نماينده فرهنگ ايران است را نيز ترجمه و منتشر كنيم.»

در صفحه اول اين نشريه عناوين«از حسين زنده تر، اميركبير همراه با سه اثر به عنوان ناشر برگزيده انتخاب شد» آمده است.

در صفحه دوم درباره نشست بررسي كتاب «نقش شيعه در فرهنگ و تمدن اسلام و ايران» سخن به ميان آمده است و در ادامه اين صفحه نيز پاس سخن حجت الاسلام محمدجواد رودگر مي نشينيم . در بخشي از اين متن گفتگو آمده است:

«عرفاي نامداري مانند بايزيد و مولانا از صاحبان معرفت و معنويت اند و از آيات قرآن بهره هاي زيادي بردند. ادعا نمي كنم  كه عرفان آنها ضدقرآن است، اما آنان بنيان انديشه شان را بر قرآن قرار ندادند و به همين دليل است كه لغزش هايي در افكارشان ديده مي شود.»

«عاشق شو» رونمايي شد، عنوان ديگر خبري است كه در صفحه سوم درباره آن مي خوانيم،و در آخر صفحه اين خبرنامه ادامه اخباري همچون «از حسين زنده تر كيست؟»، «همكاري با انتشارات اميركبير از دستاوردهاي بزرگ ماست» و «اميركبير همراه با سه اثر به عنوان ناشر برگزيده انتخاب شد»  را از نظر مي گذرانيم.

اين خبرنامه که حاوي اخبار موفقيت‌ها و تحولات مؤسسه انتشارات اميرکبير در پاييز ۱۳۹۰ است را مي‌توانيد در فرمت پي‌دي‌اف (pdf) از طريق ورود بر تارنماري اين انتشارات دانلود کنيد.

گفتني است، بيست و هفتمين شماره از خبرنامه داخلي اميركبير ويژه پاييز جاري از سوي انتشارات اميركبير وابسته به سازمان تبليعات اسلامي، منتشر شده است.

 

 

سه‌شنبه 6 دی 1390 - 11:41


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری