يكشنبه 11 خرداد 1399 - 14:5
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ضياء آراسته

 

عاشقتم هميشه

 

عاشقتم هميشه

نويسنده : رابرت مونش

مترجم : مهناز باقري

تصويرگر : شيلا مك‌گرا

ناشر : كتاب‌هاي شكوفه وابسته به موسسه انتشارات اميركبير

 

در ابتداي كتاب حاضر بيان مي‌شود كه اين كتاب براي همه بچه‌هاي همه زمان‌هاست كه كم‌كم بزرگ مي‌شوند . اين كتاب براي همه مادرها و همه پدرهاست كه به تدريج پير مي‌‌شوند . عاشقتم هميشه ، كتابي است كه كودكان و بزرگترها  ،‌ بارها و بارها ، در كنار هم آنرا مي‌خوانند و هميشه لذت مي‌برند .

در بخشي از كتاب « عاشقتم هميشه » مي‌خوانيم :

پسر كوچولويي تازه به دنيا آمده بود . مامانش او را در آغوش مي‌گرفت . آهسته به جلو و عقب تكان مي‌داد و برايش اين جوري آواز مي‌خواند : من زمينم ، تو هستي – درخت و باغ و بيشه – تا وقتي زنده هستم – عاشقتم هميشه . ...

پسر جوان بزرگ و بزرگتر شد . تا آنجا كه ديگر براي خودش مردي شده بود . او براي خودش خانه‌اي در حومه شهر خريد و خانه كودكي‌اش را ترك كرد . اما باز هم مادرش بعضي شب‌ها سوار ماشين مي‌شد و به طرف خانه او مي‌رفت . زماني كه به خانه پسرش مي‌‌‌رسيد و مي ديد همه چراغ‌هاي خانه او خاموش شده‌اند ،‌ به اتاق خواب او مي‌رفت . آهسته دركنار تخت‌خواب مرد جوان مي‌نشست . وقتي مطمئن مي‌شد كه او خواب است او را بلند مي‌كرد و در آغوش مي‌گرفت و برايش آواز مي‌خواند :

من زمينم ، تو هستي – درخت و باغ و بيشه – تا وقتي زنده هستم – عاشقتم هميشه ...

عاشقتم هميشه به قلم رابرت مونش ، با ترجمه مهناز باقري و تصويرگري شيلا مك‌گرا در چاپ نخست خود با شمارگان 3000 نسخه و با قيمت 2200 تومان توسط كتابهاي شكوفه وابسته به موسسه انتشارات اميركبير به چاپ رسيده است.

 

يكشنبه 13 آذر 1390 - 11:9


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری