پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 0:1
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

خانواده پاييزي از راه رسيد

 

 

يازدهمين شماره از فصلنامه سازمان تبليغات اسلامي خانواده بشري ويژه پاييز جاري، از سوي سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،‌ اين نشريه در دوازده بخش با عناوين حريم، معرفت، سازمان، زاويه، سفر، ايستگاه، تغذيه، سلامت، خانه، چهارسوق، تماشا و ورزش با ارائه مطالبي پيرامون خانواده مي پردازد.

سيد مهدي خاموشي، رياست سازمان تبليغات اسلامي؛ در بخش آغازين نشريه تصريح كرده است كه «نام مهرماه در فرهنگ جامعه اسلامي ما با شور و شوق وجد دانش آموزي و تعليم و تربيت پيوند يافته است. مهر نماد سير و سلوك وگام نهادن در راهي شده است كه بنا بر حديث مشهور نبوي فرشتگان الهي بال هاي خود را بر مقدم سالكان اين راه  كه همان طالبان علم هستند مي گسترانند  تا فرش زير پايشان گردد... در نظرگاه اسلام علم هدف نيست بلكه وسيله  رسيدن به غايتي بزرگ تر و شريف تر است و آن غايت و هدف بزرگ در آموزه هاي اسلامي ما با عنوان تزكيه شناخته مي شود كه امروزه آن را بيشتر با عنوان تربيت مي شناسم.»

عباس ملوندي رييس اداره كارگزيني سازمان تبليغات اسلامي در مصاحبه با اين نشريه آمده است:

«ما در كارگزيني مدام با بخ نامه ها مصوبات و آيين نامه هاي اجرايي طرف هستيم  و بايد همه اين ها را با شرايط كارمندان تطبيق بدهيم. از زماني كه سازمان زرنظر قانون استدام كشوري رفت پست هاي تصدي گري حذف شد . برخي از افراد نيز از لحاظ جربه و مدرك تحصيلي شرايط لازم را براي ادامه همكاري با سازمان نداشتند تا بتوانند پست هاي جديد  را به عهده بگيرند. نمي توانم  بگويم كه خداحافظي با بعضي از همكاران قديمي برايم تلخ نبوده است با اين حال ما تا جايي كه امكانش باشد و قانون  اجازه بدهد شرايط كارمندان را با بخش نامه ها تطبيق مي دهيم تا آنها بتوانند به فعاليت خود در سازمان ادامه بدهند.»

برخي از عناوين مطالب آمده در نشريه روزي 5 دقيقه با قرآن، زندگي منهاي معنويت يعني مرگ، صداي خوب،‌ابزاري براي تبليغ دين، يادي از زندگان حقيقي،‌داستان يك صعود، پاتوي كفش حلقه رندان و بهرام شفيع سي سال در ورزش و مردم، است.

گفتني است، يازدهمين شماره از فصلنامه سازمان تبليغات اسلامي خانواده بشري ويژه پاييز جاري، از سوي سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شده است.

 

 

شنبه 12 آذر 1390 - 10:18


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری