يكشنبه 10 اسفند 1399 - 5:8
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

شركت نشر الكترونيك ايران به رخداد پيوست

 

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در ديباچه اين نشريه هشتاد صفحه اي، مي خوانيم:

«ما همكاران سازمان تبليغات اسلامي نه تنها به عنوان نيروهاي يك نهاد ديني بلكه به عنوان وارثان تاريخ سراسر افتخار، ايمان و اعتقاد تشيع مي توانيم و بايد بيش از همه به اهميت و حقيقت اين جايگاه تاريخي واقف باشند و براي فراگير شدن انديشه آموزه ها و معارفي كه غديرخم آغازگر تجلي آن بوده است سربازان موثري در جبهه فرهنگي جهت تعميق معارف و ارزش هاي معصومين (ع) در جامعه اسلامي باشيم و اين مهم موثر نمي شود مگر آنكه پيش و بيش از هر كس و هرچيز تامل و مراقبت را در درون خود نهادينه نموده و در اين راه  مولا و ستاره درخشان غدير را اسوه و سرچشمه معرفت خود قرار دهيم.»

گفت و گو با محمدعلي خطيبي مديرعامل شركت نشر الكترونيك ايران، نگاه ماه رخداد را به خود اختصاص داده است كه در بخشي از آن آمده است:

«زمينه هاي فعاليت اين شركت به دو بخش عمده تسيم مي شود. بخشي از آن «نشر و توزيع محصولات فرهنگي ديجيتال و الكترونيك همچون نرم افزارهاي چندرسانه اي  و بازي هاي رايانه اي است. بخش دوم «نشر و توزيع الكترونيك  محتواي ديجيتال در سامانه هاي مخابراتي فضاي مجازي است. راه اندازي سامانه فروش جست و جوي درون متني  كتاب با نام تجاري رونوشت، مشاركت در دو پروژه راه اندازي تلويزيون اينترنتي در كشور با عنوان تجاري شميم و شيما و راه اندازي پورتال شبكه ايراني  براي ترويج و عرضه محتواي فاخر فرهنگي اعم از فيلم، سريال، انيميشن و موسيقي، از جمله فعاليت هاي مرتبط با بخش دوم مي باشد.

ديباچه ، نگاه ماه، ويژه هاي ماه و اخبار ويژه، اخبار معاونت امور فرهنگي و تبليغ، اخبار معاونت پژوهشي و آموزشي، اخبار موسسات وابسته و 26 پرونده استاني و نظام پيشنهادها از جمله عناوين آمده در اين نشريه به شمار مي رود.

گفتني است، شصت و پنجمين شماره ازنشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي؛‌ضميمه خبري ماهنامه بشري با عنوان «رخداد» از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شده است.

 

 

 

دوشنبه 7 آذر 1390 - 9:18


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری