شنبه 14 تير 1399 - 2:57
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

گزارش

 

مونا ناصرپور

 

يک روز تبياني در نمايشگاه مطبوعات

 

موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات حضور پر رنگي دارد. براي اينکه با حال و هواي يک روز تبياني در اين نمايشگاه آشنا شويد ، سلسله گزارشهاي «يک روز تبياني در نمايشگاه مطبوعات» را دنبال کنيد!

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات از تاريخ 3 آبان ماه 1390 در مصلي بزرگ تهران برگزار شده ، در اين نمايشگاه 600رسانه داخلي و 500 رسانه خارجي حضور پيدا کرده اند . با توجه به اين موضوع که اين نمايشگاه را مي توان از جمله نمايشگاههاي تخصصي ناميد ولي در اولين روز برپايي اين نمايشگاه بازديد کنندگان از اقشار مختلف جامعه بوده واز بازديد اين نمايشگاه احساس خرسندي داشتند . در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات اکثر مطبوعات داخلي و تعدادي از رسانه هاي خارجي حضور داشته و در اين ميان مي توان به غرفه موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان در بخش پايگاهها در راهرو اصلي شبستان اشاره کرد.

موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان در اين نمايشگاه در بخش پايگاه هاي اطلاع رساني حضور پيدا کرده است و به معرفي سايت اطلاع رساني خود پرداخته بازديد کنندگان از غرفه تبيان با درک اين موضوع که سايت اين موسسه داراي چه قابليت هاي منحصر به فردي بوده و با توجه به اين نکته که عضويت در اين سايت به صورت رايگان مي باشد ، ابراز خرسندي کرده و به عضويت آن در آمده و از امکانات اين سايت استفاده کرده اند .

در درب ورودي اين نمايشگاه بن خريد به شکل رايگان در اختيار بازديد کنندگان قرار مي گيرد و همچنين گروهي از رسانه ها اشتراک رايگان را براي عموم در نظر گرفته اند .

** تبيان و ميزباني از وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي

در اولين روز برپايي هجدهمين دوره نمايشگاه بين المللي مطبوعات غرفه موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان ميزبان

مهندس حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و ديگر مسئولان اين وزارت خانه بود.

حسيني با بازديد از غرفه موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان از ويژگي هاي بارز سايت اين موسسه سوال کرده و با درنظر گرفتن اين موضوع که اين سايت از قابليت هاي خاصي برخوردار مي باشد از حضور تبيان در اين نمايشگاه ابراز خرسندي کردند .

حسيني با بيان اين موضوع که اين نمايشگاه با شعار جهاد اقتصادي ، توسعه کيفي و تذهيب رسانه بر پا شده است از کليه کساني که در اين نمايشگاه شرکت کرده اند تشکر کرد و اضافه کرد امسال با افزايش سه برابري شرکت کنندگان داخلي مواجه بوده و به علاوه در اين دوره مطبوعات و رسانه هاي خارجي نيز حضور پيدا کرده اند .

وي اضافه کرد در بخش بين المللي نمايشگاه 100 رسانه از 50 کشور جهان حضور پيدا کرده اند که از آن جمله مي توان به کشور هاي سوريه ، ارمنستان ، عراق و افغانستان اشاره کرد در ادامه حسيني با بيان اين نکته که بخش بين المللي اين نمايشگاه از 6 آبان ماه شروع به کار خواهد کرد

 

 

چهارشنبه 4 آبان 1390 - 14:23


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری