دوشنبه 5 خرداد 1399 - 2:35
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ستاره سعادت

 

بشري منتشر شد

 

نود و هفتمين شماره از ماهنامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان «بشري» در پنج بخش با محوريت فرهنگ ديني، از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبلغيات اسلامي، بخش مديريت ديني در اين نشريه به انتشارات اميركبير اختصاص يافته است كه در اين باره مي خوانيم:

«جايگاه اميركبير در نزد مخاطبان برجسته است زيرا در بين مردم و نخبگان جايگاه دارد همچنين تنوع موضوعات و ارتباط گسترده با پديدآورندگان آثار برجسته است. اين موسسه حتي در سطح بين الملل نيز شناخته شده است . اميركبير بعد از انقلاب در اختيار سازمان تبليغات اسلامي قرار گرفت و بعد از فراز و نشيب هاي زياد و برخي مشكلات به سرعت خودش را بازسازي كرد و اكنون در شرايط خوبي فعاليتش را ادامه مي دهد.»

حجت الاسلام و المسلمين احمدمبلغي رييس مركز تحقيقات اسلامي مجلس شوراي اسامي درباره باورهاي ديني در بخش دين و انديشه هم عنوان كرده است:

«باورهاي ديني از ارزش هاي ديني جداست. ممكن است ارزش هاي ديني به باورهاي ديني تبديل بشود يا نشود. اگر مجموعه اي از باورهاي ديني به جامعه منتتقل نشود ارزش هاي ديني در جامعه دچار آسيب مبنايي مي شود.»

در تازه ترين شماره از بشري مطالب ذيل را مي خوانيم:

«طليعه: سرمقاله؛ مديريت ديني: گفت و گو با احمدنثاري، چهره دنيادر نگاه امام علي (ع)؛ گزارش: ماموريتي از جنس رسالت انبيا(ع)، علامه آيت الله مصباح يزدي: اولين شرط موفقيت روحانيت در جامعه ، دين شناسي است؛ دين و انديشه: سازمان تبليغات اسلامي متولي انتقال باورهاي ديني به جامعه است، مولود رمضان، اسوه زن مسلمان، قرآن كريم؛ محور اتحاد و همبستگي، اجبار در ارزش ها، فرهنگ مهدويت و انتظار چيست؟، آشنايي اجمالي با صحيفه سجاديه و روز جهاني قدس؛ روز احياي اسلام، ادب و هنر: سهم سينماي ديني در ايام ماه مبارك رمضان، كتاب شناسي: جهاد با نفس، عاشق شو!، علي از ديدگاه اهل سنت و لاله هاي سربلند.»

گفتني است، نود و هفتمين شماره از ماهنامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان «بشري» در پنج بخش با محوريت فرهنگ ديني، از سوي سازمان تبليغات اسلامي  منتشر شد.

 

سه‌شنبه 22 شهريور 1390 - 10:2


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری