شنبه 9 اسفند 1399 - 22:5
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

گزارش افتتاح چاپخانه انديشه در رخداد

 

شصت و دومين شماره از نشريه رخداد، ضميمه خبري ماهنامه بشري؛  ويژه تيرجاري همراه با 26 پرونده استاني از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، گزارش افتتاح چاپخانه انديشه، رونمايي از بازي رايانه اي كوهنورد، برگزاري مراسم افتتاحيه كنگره شعر مذهبي هلال و رونمايي از كتاب نخلستان، گزارش مراسم رونمايي كتاب آمريكاشناسي، فرازها و فرودهاي يك امپراطوري و گفتگو با دكتر محمد روشن از جمله مطالب گردآمده در نگاه ماه، گزارش و گفتگو به شمار مي روند.

دربخشي ازگزارش افتتاح چاپخانه انديشه، مي خوانيم:

«مديرعامل چاپخانه معتقد است كه با اعمال شيوه هاي جديد ثبت سفارش مي توان در صنعت چاپ و نشر كشور تحولي ايجاد نمود و از شيوه هاي سنتي كه اكنون ديگر كارآمد نيستند، به رسم روش هاي نوين با هدف ارتقاي كيفيت و كاهش هزينه ها پيش رفت. بدين منظور نرم افزار ويژه ثبت سفارش با امكان برآورد دقيق هزينه بر اساس كيفيت  و نيز امكان پيگيري مراحل  انجام سفارش  استفاده شده است. اين نرم افزار اكنون در چهل و پنج چاپخانه بزرگ دنيا مورد استفاده است.»

همچنين، در بخش اخبار موسسات وابسته اخباري همچون 13 هزار مداح كشور، شناسايي و ساماندهي 21 هزار حافظ قرآن، تبيين پايه هاي اعتقادي و باورهاي ديني براي نوجوانان و جوانان، آشنا كردن نسل جديد با كاركردهاي انتظار وظيفه متوليان فرهنگي كشور است، رونمايي از بازي رايانه اي كوهنورد و حوزه هنري آماده حمايت از توليد فيلم هاي كوتاه است؛ را از نظر مي گذرانيم.

در بخشي از  گفتگو با دكتر روشن رييس دانشگاه سوره نيز مي خوانيم:

«طبيعي است كه در هر دوره كه بازديد انجام مي شد نكاتي را به منظور استانداردسازي به سوره توصيه مي كردند و ما هم تلاش هاي خود را در آن زمينه انجام مي داديم  تا كاستي هاي موجود را رفع كنيم كه البته برخي به خوبي رفع شدند و برخي از اين موارد را ما از طريق تفاهمنامه حل كرديم كه از جمله اين مشكلات عدم استاندارد فضاي آموزشي بود كه با همكاري رييس حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي و مشاور و مديركل محترم امور مجامع انجام شد.ما دو تفاهم نامه جداگانه با سازمان تبليغات اسلامي و حوزه هنري منعقد كرديم كه سوره امكان استفاده از فضاهاي سالن هاي نمايش سالن هاي كنفرانس و فضاهاي عمومي سازمان  و حوزه هنري را دارد.»

گفتني است، شصت و دومين شماره از نشريه رخداد، ضميمه خبري ماهنامه بشري؛  ويژه تيرجاري همراه با 26 پرونده استاني از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

 

دوشنبه 17 مرداد 1390 - 12:28


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری