شنبه 10 خرداد 1399 - 3:15
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

شصت و يكمين نگاه ماه رخداد به مهر افتاد

 

رخدا شصت و يكمين شماره از نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي ويژه خرداد جاري همراه با 26 پرونده استاني، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،  ديباچه اين نشريه با اشاره به اطلاع رساني در مورد عملكرد سازمان به عنوان يكي از مهمترين اهداف انتشار اين نشريه؛ آورده است: «سعي رخداد بر اين است تا فعاليت هاي سازمان  در دوردست ترين مناطق را انعكاس داده تا علاوه بربازتاب عملكرد سازمان گوياي نيازهاي فرهنگي مناطق هم باشند  و در برنامه ريزي و اطلاع رساني به مسوولين نقشي هر چند  كوچك ايفا كند. در اين ميان توجه به اخبار عملكردي و ارائه گزارش  از چگونگي فعاليت هاي سازمان نقش مهمي داشته  و اين مهم در گرو انعكاس به موقع و صحيح فعاليت ها مي باشد.»

رضا مقدسي، مدير عامل خبرگزاري مهر؛ درباره رسانه به عنوان ابزاري براي اعتمادسازي؛ به نگاه ماه اين نشريه گفته است: «وجه تمايز  ما همان طور كه گفتم در فرهنگي بودن كار اطلاع رساني است. اما ضرورت  وجود يك خبرگزاري در كنار ديگر خبرگزاري ها  در كشور اين است كه ما در فضاي رسانه اي  بايد حضور شاخص تري داشته باشيم. ما بعد از انقلاب ما رشد رسانه اي داشته ايم كه به دليل زبان و محدوده فعاليت و محدوديت كشورهاي فارسي زبان بوده است. متاسفانه  به دليل كوتاهي هاي دولت هاي  پيشين و اختصاصي ندادن  بودجه كافي  نتوانسته ايم چنان كه بايد و شايد در خارج از كشور فعاليت  رسانه اي داشته باشيم  در حالي كه اين يك ضرورت  است.»

روزنامه بين الملليي تهران تايمز، فرياد رساي انقلاب اسلامي  در بخش گزارش معرفي شده است. در بخشي ازمتن اين معرفي مي خوانيم:

«حال پس از گذشت 32 سال تهران تايمز به درخت تناوري بدل شده است كه ثمره آن كسب مخاطبين و خوانندگاني در بيش از 82 كشور جهان است و از تهران تايمز به عنوان اولين و معتبرترين روزنامه انگليسيزبان جممهوري اسلامي ايران نام برده شده اس.. تهران تايمز در ابتكاري جديد با جمع آوري لغات مهم و كاربردي كه دنشجويان و علاقمندان به زبان  انگليسي نيازمند به معادل فارسي يا انگليسي آن هستند  در سال 1376 اقدام به چاپ واژه نامه اي نمود كه تا به امروز ضمن 5 دوره چاپ مجدد  يكي از كاربردي ترين ديكنري هاي مورد نياز علاقه مندان را ارايه مي نمايد.»

گفتني است، شصت و يكمين شماره از نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي ويژه خرداد جاري همراه با 26 پرونده استاني، منتشر شد.

 

 

دوشنبه 20 تير 1390 - 11:56


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری