پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 0:40
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

62 سال در بشري

 

نود و چهارمين شماره از ماهنامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان «بشري» ويژه ارديبهشت جاري با طليعه 1342 تا 1404، از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين طليعه مي خوانيم:

«1342يادآور خروش غريبانه مردي الهي از گوشه حجره هاي فيضيه يقم در روزگار غربت اسلام است. مردي كه از حرم اهل بيت(ع) همگان را به مبارزه با طاغوت و دفاع از اسلام فراخواند و انقلابي نوين و استثنايي را بنيان نهاد.

...

و 1404تابلو عزت، عظمت، كرامت و اقتدار نظامي است كه با اتكاء  به خدا، محوريت ولايت فقيه و خروش مردمي غيرتمند و جواناني جسور و هوشمند در سال 1342 آغاز و در سال 1357 به شكوفه نشست  و ثمرات درخشان خود را به رخ جهانيان كشيد.آري 1342 نماد خواستن بود و 1404 نماد توانستن.»

سيد مسعود صفوي؛ مدير مركز مطالعه و توليد فيلم انيميشن وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، در گفت و گو با بشري آورده است: حدود سي تا چل دصد فعاليت هاي ما جنبه مطالعاتي دارد. بعضي از پروژه هاي ما اصلا مطالعاتي است . مثلا پروژه پاراسايت يك پروژه مطالعاتي مشترك ميان ايران و سوئيس بود كه  هدف ما از آن شناسايي امكان فعاليت در توليدات مشترك بود. خوشبختانه اين پروژه موفق بود. اما امكان داشت شكست هم بخورد. ما خطر كرديم و موفق شديم. راي ما بسيار مهم است كه هركاري كه مي كنيم يك قدم جلو برويم.

در تازه ترين شماره بشري، مطالب ذيل مصرح شده است:

طليعه: سرمقاله چشم انداز از 1342 تا 1404؛ مديريت ديني: گفت و گو با سيد مسعود صفوي ، مطالبات رهبري در حوزه تبليغ از مبلغان و جامعيت شريعت پيامبر گرامي اسلام(ص)؛ دين و انديشه: اعلام وصايت و ولايت اميرالمومنين علي (ع) تا دنيا دنياست بايد مطرح بماند، لذت عبادت، آموزه هاي زندگاني حضرت زهرا(س)، علل و آثار غيبت امام زمان (عج) از ديدگاه اميرالمومنين(ع)، امر به معروف و نهي از منكر و نيم نگاهي به زندگي فقيه، مجتهد و دانشمند بزرگ اسلام؛ شيخ صدوق(ره)؛ گزارش:‌نمايش توانمندي سازمان تبليغات اسلامي در عرصه نشر؛ ادب و هنر: در جست و جوي معنويت؛ كتابشناسي: مصادر اجتهاد از منظر فقيهان، معماري اسلامي و في نور محمد (ص) فاطمه الزهرا(س) و چكيده انگليسي.

گفتني است، نود و چهارمين شماره از ماهنامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان «بشري» ويژه ارديبهشت جاري با طليعه 1342 تا 1404، از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

 

 

دوشنبه 23 خرداد 1390 - 10:20


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری