سه‌شنبه 24 تير 1399 - 19:6
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

بشري خانواده به نوروز رسيد

 


دهمين شماره از فصلنامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان «خانواده بشري» ويژه نوروز 90، از سوي اين سازمان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در مطالب آغازين اين شماره در پيام رييس سازمان تبليغات اسلامي خطاب به خانواده هاي كاركنان با عنوان «سازمان الگوي بصيرت و مقابله با جنگ نرم هستند»، مصرح شده است:

«سال 1389 براي كاركنان خدوم سازمان تبليغات اسلامي و خانواده هاي گراميشان، ميدان آزمون هاي بزرگي در مسير پاسداي از ميراث شهدا و امام راحل(ره) و ارزش هاي انقلاب اسلامي بود؛ آزموني كه آنان را به عنوانالگوي بصيرت و مقابله با جنگ نرم به جامعه شناساند. در اين سال پرآزمون، مجموعه عظيم خانواده هايمومن، با بصيرت، و متعهد كاركنان اين سازمان با بصيرتي مثال زدني، همانگونه كه از اين نهاد انقلابي و تبليغي  نيز انتظار مي رفت با تمام توان در صحنه حاضر شدند و همگام با درياي خروشان ملت غيور، عشق و ايمان بي بديل خود به مقام شامخ ولايت امر و پاسداري از اين خط اصيل را در كارزار جنگ نرم به اثبات رساندند.»

اين فصلنامه در چهارده بخش با عنوان هاي «حريم»، «معرفت»، «سازمان»، «زاويه»، «سفر»، «ايستگاه»، «تغذيه»، «سلامت»، «خانه»، «چهارسوق»، «ديدگاه»، «تماشا»، «ورزش» و «زنگ تفريح» به ارائه مطالب خواندني همچون «در بيست دقيقه خود را بشناسيد»، «گفت و گو با حسن خاني، جانباز و كارمند سازمان تبليغات اسلامي»، «گفت و گو با حميداكرمي، مدير عامل تعاوني مسكن كاركنان»، «گفت و گو با عضو كميسيون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، هدفمندي يارانه ها شروع خوبي داشته است»، «نگاهي به عوامل بركت زا و بركت زدا» و «بايد و نبايدهاي بازي هاي رايانه اي» مي پردازد.

در بخشي از گفت و گو با حميد اكرمي، مديرعامل تعاوني مسكن كاركنان؛ آمده است:

«زمين ما در فاز 6 پرند واقع شده است و به زودي عمليات ساخت آن آغاز مي شود. با مذاكراتي كه با تعاوني فرهنگيان داشته ايم ساخت اين پروژه وارد مرحله جديدي شده است و با شدت بيشتري ادامه پيدا مي كند. ما براي 100 نفراز كارمندان امتياز گرفته بوديم كه نهايتا 80 نفر تاييد شدند. از اين تعداد  هم الان 62 نفر مبلغ مورد نظر را پرداخت كرده اند.»

گفتني است، دهمين شماره از فصلنامه سازمان تبليغات اسلامي با عنوان «خانواده بشري» ويژه نوروز 90، از سوي اين سازمان منتشر شد.

 

 

 

 

چهارشنبه 25 اسفند 1389 - 14:39


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری