پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 0:32
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

آثار نويسندگان حوزه هنري در خبرنامه همشهري

 

 

پنجاه و هشتمين شماره از خبرنامه همشهري ويژه مهر جاري با عنوان داستان با آثاري از نويسندگان حوزه هنري وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين شماره از خبرنامه همشهري، آثار نويسندگان حوزه هنري همچون مرتضي سرهنگي، داوود غفارزادگان، علي خدايي، مژده دقيقي، علي مؤذني و مصطفي مستور را مطالعه مي‌كنيم.

اين خبرنامه در هفت بخش با عنوان‌هاي درباره زندگي، داستان، روايت‌هاي داستاني و روايت‌هاي مستند، درباره داستان، چاپ عصر و آخر داستان به ذكر آثاري چند از نويسندگان شهيد كشورمان و جهان پرداخته است تا بتواند در 226 صفحه به چگونگي روند روايت و داستان‌هاي تاريخي را در جهان ادبي معاصر اشاره كند. اشاره‌اي كه نويسنده در پس آن درمي‌يابد كه تفاوت نگاه نويسندگان معاصر كشورمان و نويسندگان عموماً معاصر كشورهاي ديگر در كجاست و چگونه بايد باشد.

پيسنود ناجيان، مارگرت اتوود، جان چيور، پيتر لاوسي، مري‌گور دون و آندره دبوس از جمله نويسندگان غير ايراني آمده در اين شماره از خبرنامه همشهري است.

در تازه‌ترين شماره از اين ماهنامه مطالب ذيل را، مي‌خوانيم:

يادداشت‌هاي سردبير، درباره زندگي، تنها سفر خانوادگي، همه سه‌شنبه‌هاي من، هيولاي تفاوت و روزهاي من و اصفهان؛ داستان: مثل ماه، تاملات يك دوزنده، يخچال، رضا رزم، هنر آشپزي و پذيرايي، حس يك مسافر احمق و انجمن مردان كامل؛ روايت‌هاي داستاني: بيداري روياها، قمه مرحمتي، ايستگاه فوبيرلند و باغ خيالي؛ روايت‌هاي مستند: روز اسب‌ريزي، كورس پاييزه، در تركمن صحرا، در فاصله دو دنياي سفرنامه استانبول و دور دو فرمان، خاطرات يك معلم رانندگي؛ درباره داستان: تلفني در شب يلدا، سرگذشت داستان «ليليوم‌هاي زرد»، خداحافظ هاليوود، چگونه تصميم گرفتم به دنياي داستان‌نويسي بازگردم و شور نادانستگي؛ چاپ عصر و آخر داستان.

پنجاه‌ و هشتمين شماره از خبرنامه همشهري با عنوان داستان در 226 صفحه ويژه مهر جاري با قيمت 15000 ريال از سوي مؤسسه همشهري، به چاپ رسيد.

 

چهارشنبه 31 شهريور 1389 - 15:21


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری