چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 22:56
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

انتشار چهل و سومين و چهل و چهارمين شماره رخداد

 

چهل و سومين و چهل و چهارمين شماره نشريه رخداد، وي‍ژه آذر و دي ماه سال جاري از سوي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين ضميمه ماهنامه بشري در دو بخش پرونده و پرونده استاني به انعكاس اخبار ارسال شده از سوي دفاتر استاني سازمان تبليغات اسلامي و معاونت‌هاي مختلف سازمان و موسسات وابسته مي‌پردازد.

دبيراجرايي اين نشريه در مقدمه به برگزاري كارگاه آموزشي ارتباطات رسانه‌اي كه به مدت سه روز در پيرامون روابط عمومي كاربردي در پژوهشكده باقرالعلوم(ع)، اشاره كرده و به دليل اهميت موضوع بخشي از خبرنامه داخلي(رخداد) كه به مسئله خبر مي‌پردازد را آورده است.

اين شماره از رخداد با گزارشي از دفتر هنر و ادبيات هلال آغاز شده و در ادامه، مصاحبه‌ مديرعامل دفتر و ادبيات هلال، آمده است.

در بخشي از اين مصاحبه مي‌خوانيم:

«هلال پس از بررسي‌هاي علمي به اين نتيجه رسيد كه مداح بايد شعر خوب بسيار در اختيار داشته باشد تا در بخش‌هاي مختلف مجلس از آن استفاده كند. لذا سعي كرديم شعر خوب را در حد وسيع  به دست همگان برسانيم، زيرا زماني كه شعر زبان خوبي نداشته باشد، با سبك‌هاي نامناسب پياده مي‌شود ولي اگر شعر وزين باشد و با رعايت اصول  ادبي در چارچوبي مشخص داراي وزن و قافيه باشد، نمي‌توان آن را با سبك‌هاي نامناسب خواند».

مسئول اطلاع‌رساني كارگروه نظام پيشنهادها در مطلبي با عنوان «همفكري و اتحاد كاركنان و مديران  ضامن موفقيت در فعاليت‌هاي سازماني است» آورده است: موج فزاينده دانش بشري، انسان‌ها را وادار مي‌سازد كه در زمينه‌هاي تخصصي محدودتري به كسب دانش و جمع‌آوري اطلاعات بپردازد و در بمباران و گردباد پرشتاب اطلاعات، تصويرهاي سنتي و قديمي را رها كرده و احساس جديد و عميق (بي‌ثباتي و پويايي) در همه چيز را پذيرا شوند».

گفتني است، «رخداد» ضميمه خبري ماهنامه بشري به طور مرتب از سال 84 با هدف ارائه مطلوب‌تر اخبار و گزارشات سازمان، به سردبيري عباس لهراسبي كه دبير تحريريه آن نيز عليرضا قرائي است، به‌همت سازمان تبليغات اسلامي منتشر شده است.

 

 

يكشنبه 11 بهمن 1388 - 14:20


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری