يكشنبه 11 خرداد 1399 - 2:8
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

ريحانه فتحي ثاني

 

پيام محراب(برو دامن از هر چه جز اوست برچين)

 

پيام محراب(برو دامن از هر چه جز اوست برچين)

نوبت چاپ: دوره دوم، شماره دو (شماره بيست و يك از دوره اول)

تهيه و تنظيم: حسين فتحي

نظارت و اجرا: علي‌اصغر فتحي

طراحي جلد: هادي ناصري

شمارگان: 10000 جلد

شماره بيست و يك از دوره اول مجموعه كتاب‌هاي «پيام محراب» ويژه ذيقعده 1430، از سوي دفتر هنر و ادبيات هلال وابسته سازمان تبليغات اسلامي، منتشر شد.

حسين فتحي عامل دفتر هنر و ادبيات هلال، در بخشي از مقدمه اين كتاب آورده است: بعد از عيد سعيد غدير خم، مهم‌ترين روزهاي سرورافزا، نشاط‌بخش و روح‌انگيز ما شيعيان، اعياد ولادت چهارده‌معصوم(ع) است.

از آن جهت كه روز ميلاد انسان كامل و حقيقت عالم وجود است و تعظيم پا به هستي گذاشتن ايشان تعظيم شعائر الهي است «و من يعظم شعائرالله فانما من تقوي القلوب» ايرانيان حتي ايام مربوط به اولياء الهي و پيروان راستين مكتب قرآن و اهل‌بيت را نيز پاس مي‌دارند و آن را نيز وسيله‌اي براي پرداختن به زواياي زندگي ايشان و آموختن درس‌هاي نهفته در ايام عمر با بركت اين بزرگواران.

اين كتاب اهدف ارائه فرمايشات نوراني ائمه(ع) و احكام الهي در كمترين (2 تا 3 دقيقه) و مناسب‌ترين زمان كه بين‌الصلاتين است، به ائمه جماعات و مبلغان ديني عرضه شده است.

شماره بيست‌ و يكم از دوره اول مجموعه كتاب‌هاي «پيام محراب» با ذكر حديثي از پيامبر اسلام(ص) و بيان مختصري از زندگي‌نامه شهيد آيت‌الله شهيد مصطفي خميني(ره) آغاز و با مسأله‌اي در باب حج پايان مي‌پذيرد.

علاقه‌مندان براي مطالعه اين اثر مي‌توانند به پايگاه اطلاع‌رساني دفتر هنر و ادبيات هلال به نشاني اينترنتي www.madayah.com مراجعه كنند.

اين شماره از پيام محراب با تهيه و تنظيم «حسين فتحي»، نظارت و اجراي «علي‌اصغر فتحي»، طراحي جلد «هادي ناصري»، حروف‌چيني و صفحه‌آرايي «مجتبي حسني ثمرين»، در 87 صفحه و با شمارگان 10000 نسخه، از سوي دفتر هنر و ادبيات هلال سازمان تبليغات اسلامي، روانه بازار نشر كتاب شده است.

 

 

دوشنبه 30 آذر 1388 - 9:15


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری