يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 - 11:36
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

يادداشت

 

روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي

 

طلوع نور هادي بر سپهر ولايت

 

هنگامه عشق است و سرور، از آسمان مي بارد نور؛ گلستان نبي غنچه اي تازه به دامن آورده است؛ خداوند رحمان منزل کريم کريمان را به حضور اين ستاره نورباران نموده است.

آسمانِ دل جواد آل محمد (ص) به حضور اين ستاره نورباران است و زمين و زمان از عطر حضورش سرمست وشادمان. او را به حرمت ولي خدا، علي مي نامند و اعلا.

يکتاي پروردگار گوهري گرانبها عطا نموده گنجينه نبي را؛ آري به بوستان تقي (ع) بخشيده غنچه دلاراي نقي(ع) را.

در عرش غوغايي برپاست، يکي گفت عشق در راه است، شب شکسته و روز تولد ماه است.

ميان بال ملائک بهار مي رقصد؛ خدا به اهل زمين هديه داده است او را و در اين بوستان نشانده اين غنچه عطر آگين خوشرو را؛ قطره قطره هدايتش بر لب تشنه زمين مي بارد؛ آري نور يقين از افق کلام هادي (ع) به کرانه دلها مي تابد، توکلش مي لرزاند پايه حکومت متوکل را؛ آري او به يُمن عشق از ديده ظالمان مي ربايد خواب نوشين را. سلسله پاک رسول به ميلاد اين ستاره مي نازد. در خاندانِ مردانِ ظلم ستيزِ دوران، اختري تابيده چون پدران، نوراني و تابان و خداوند ديگر بار سرود، ترانة بودن را و به آسمان نهم تابيد دهمين رنگين کمان را.

به يمن اين ولادت و به شکرانه اين کرامت دلي سراسر عشق را روانه درگاه پاک دهمين اختر نموده و به صد مهر مي خوانيم نام زيبايش را بدان اميد که به بار بنشيند جوانه هزار اميد در کوير عطشناک نگاهمان؛ شايد تنها مجال کلامي اندک باقيست و بايد گفت: اي طلائي ترين جوانه اميد! گل هاي آفتابگردان هم سجده مي کنند آفتاب وجودت را و يمن حضورت به شادي نشانده، قلبِ پاک پدرِ سراسرجودت را، و به زبان تمام ذرات و به رخصت خداوند تبارک، تنها در يک کلام بايد گفت: دهمين نوگل باغ رسول! ميلادت برهمه عالميان مبارک.

 

 

يكشنبه 24 آذر 1387 - 10:56


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری