شنبه 14 تير 1399 - 3:28
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

گزارش

 

محمدحسين سيدغراب

 

تكريم خانواده جانبازان در نشتارود

 

گزارشي از اردوي جانبازان سازمان توسط مركز مقاومت بسيج سازمان تبليغات اسلامي

كاركنان جانباز سازمان تبليغات اسلامي امسال نيز در آستانه ميلاد امام ابوالفضل (ع) و روز جانباز، انتظار مراسمي همچون سال هاي گذشته در يكي از تالارهاي فرهنگي يا سالن هاي سازمان را داشتند اما اين بار برنامه به گونه اي ديگر بود.

مركز مقاومت بسيج سازمان تبليغات اسلامي براساس برنامه جاري خود، از يك ماه پيشتر با همكاري  اداره كل امور اداري سازمان اقدام به برنامه ريزي براي برپايي مراسم ويژه گراميداشت روز جانباز با دعوت از ايشان و خانواده هايشان كرد.

اين برنامه در قالب طرح «بصيرت خانواده» ويژه كاركنان سازمان در اردوگاه نشتارود از صبح چهارشنبه 16 مرداد به مدت 3 روز شكل گرفت و در آن با هماهنگي هاي انجام شده، كارواني متشكل از 3 اتوبوس راهي استان مازندران شد.اينگونه بود كه پس از تعيين كارگروه اجرايي برنامه، وقت خاصي در تنظيم زمان ها، مكان هاي توقف و فعاليت هاي درون برنامه شد تا به آنجا كه مسئولان اجرايي در ابتداي حركت، برگه اي تهيه و در آن زمانبندي دقيق هر 3 روز را با عنوان جزئيات دقيقش به شركت كنندگان ارائه دادند.

 براساس برنامه ريزي ها مقرر شده بود مراسم خارج از محيط اداري سازمان و با تنوع بيشتري باشد، و شركت كنندگان در طول اين 3 روز، از گروه موسيقي سنتي اداره ارشاد اسلامي تنكابن، گروه طنز ميان پرده به همراه سخنراني دكتر مصطفي شاهپوري (مدرس دانشگاه) و هديه معاونت اداري و مالي در روز نخست بهره مند شوند.

دومين روز از اين برنامه به ديدار جانبازان و خانواده هايشان از مناظر طبيعي، زيارتگاه هاي تنكابن،  مولودي خواني، پخش فيلم، مسابقه قرآن ويژه فرزندان جانبازان و اجراي مسابقات تيراندازي ويژه جانبازان و همسرانشان در دو بخش خواهران و برادران با انتخاب 6 نفر در هر بخش اختصاص داشت.

روز سوم نيز شركت كنندگان پس از ديدار از مجموعه جنگلي 2000-3000 تنكابن، عازم بازگشت به تهران شدند. از نكات جالب توجه اين برنامه ابراز رضايت و تمايل خانواده هاي شركت كننده به وجود چنين برنامه هايي از سوي سازمان براي كاركنان بود.

به گفته هادي وكيلي، فرمانده مركز مقاومت بسيج سازمان تبليغات اسلامي تمامي برنامه ها براساس زمانبندي و اعلام اوليه به شركت كنندگان بود و 95درصد از جانبازان مدعو در برنامه حاضر شدند كه اين امر نشانگر ميزان رضايت و همكاري دعوت شدگان با مجموعه اجرايي برنامه است.

 

يكشنبه 3 شهريور 1387 - 9:33


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری