سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 4:40
پر بازديدهاي اين گروه
  • موردي يافت نشد

كتاب

 

محمد ايماني

 

«من و كتاب» به چاپ دوم رسيد

 

«من و كتاب» گزيده‌اي از بيانات رهبر انقلاب پيرامون كتاب و كتاب‌خواني، به چاپ دوم خود در انتشارات سوره مهر (وابسته به حوزه‌ هنري سازمان تبليغات اسلامي) رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين كتاب در شش فصل اهميت كتاب و كتاب‌خواني، من و كتاب، نقد وضع موجود، چه بايد كرد، دست نوشته‌ها و دست‌خط به بيان ديدگاه‌هاي حضرت آيت‌الله سيدعلي خامنه‌اي پيرامون مبحث كتاب پرداخته است.

در صفحه نخست كتاب به نقل از رهبر انقلاب و به عنوان ديباچه، آمده: اگر تعداد كتاب زياد شد، اگر عنوان كتاب زياد شد، اگر كتاب درهمه موضوعات مورد نياز بود، اگر مردم توانستند سؤال‌ها و استفهام‌هايشان را در كتاب بيابند و به كتاب مراجعه كنند، يك عالم ديگر و ماجراي ديگري خواهد شد! هر كجا كه با كتاب سر و كاري هست، مي‌بينيد كه از لحاظ كيفيت روحي و وضع فكري، نسبت به آن‌جايي كه اين وضعيت وجود ندارد، تفاوت محسوسي هست.

«من و كتاب» گردآوري شده توسط دفتر برنامه‌ريزي انتشارات سوره مهر به شمارگان 5000 نسخه در 128 صفحه، قيمت 12000 ريال، چاپ و صحافي شده در شركت افست و با مديريت هنري مهيار سپهري به بازار نشر عرضه شد. علاقه‌مندان براي آگاهي بيشتر (بر اساس فهرست‌نويسي فيپا) درباره مجموعه «من و كتاب» مي‌توانند با شماره‌هاي 66465848 و 66460993 تماس گيرند يا به نشاني اينترنتي www.iricap.com مراجعه كنند.

 

شنبه 28 ارديبهشت 1387 - 12:2


*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری